Üdvözöljük a Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium
Cserháti tagintézménye honlapján!

Reméljük, sok hasznos információt talál!
Ismerkedjen meg iskolánkkal: Bemutatkozunk

GYERE, TANULJ A CSERHÁTIBAN!

SZAKMA

 



Házi nyelvhelyesség verseny 2014

Versenyek

Házi nyelvhelyesség verseny eredményeit a bővebben gombra kattintva megnézheted

Bővebben...

 

Családi nap 2014

phoca thumb l 02 csaladi nap 2014Családi nap képei a galériában

 

OMTV 2014. április 14.

Versenyek

Március utolsó hetében (2014. március 26-28.) Szekszárdon a Tolna Megyei Szent László Szakképző Iskola és Kollégiumban rendezték meg a Műszaki Oktatási (Kamara) Egyesület szervezésében a 44. országos Műszaki Tanulmányi Verseny döntőjét.

A 17 iskola és 72 tanuló részvételével megtartott verseny az ország műszaki szakképzésének rangos rendezvénye.

A versengés öt csoportban (gépészet I.-II., elektronika I.-II. és vegyészet) zajlott.

A döntőbe 13 tanulónk jutott be, ahol sikeresen képviselték iskolánkat:

Az elektronika I. csoport

Koszoru Kristóf (12.C) 1. helyezés
Lukács Péter (12.C) 8. helyezés

Elektronika II. csoport

Zalavári Csaba (13.C) 5. helyezés

Gépészet I. csoport

Pintér Szabolcs (12.A) 5. helyezés
Marton Róbert (12.B) 8. helyezés
Abonyi Mátyás (12.B) 9. helyezés
Bánfai Zsolt (12.A) 11. helyezés
Németh Csaba 12.B) 13. helyezés
Havasi Ákos (12.A) 15. helyezés
Molnár Martin (12.A) 16. helyezés

Gépészet II. csoport

Tóth Gergő (13.A) 6. helyezés
Tóth Kristóf Gyula (13.A) 8. helyezés
Antal Tamás (13.A) 10. helyezés

A versenyen szereplő tanulók emléklapot, az első tízben végzők oklevelet, az első helyezett tanulónk pedig érmet, és értékes ajándékot kapott.

Versenyzőink sikeres szereplésének köszönhetően a felkészítő tanárok az „Eredménye felkészítő munkáért” elismerést kapták a Műszaki Oktatási Egyesülettől.

Felkészítő tanárok:
Angyalosi András
György Gyula
Nagy László
Tukacs Attila

A verseny rangját jelzi, hogy a versenybizottságok tagjait a Miskolci Egyetem, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és a Pannon Egyetem professzorai képviselték.

A versenyzők közül négy 12. évfolyamos tanulónknak ez egyben főpróba is volt a Szakmacsoportos Szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye (SZÉTV) döntőjére, ahol felvételi többletpontokat szervezhetnek a továbbtanuláshoz.

 

Megyei német nyelvi verseny

Versenyek

A megyei német verseny döntőjébe jutott tanulóink:

9/III. kategória

  • 7. Gerencsér Krisztián (Fullér-Kovács Krisztina)
  • 10. Cziráki Zsolt (Mártonné Szalai Katalin)

10/III. kategória

  • 5. Czinderi Krisztián (Mártonné Szalai Katalin)
  • 7. Buda Bence (Faluhelyi Adrienn)
 

Savaria Történelem Verseny

Versenyek

Árva Mihály 10.A osztályos tanulónk a megyei Savaria Történelem versenyen 2. helyezést ért el, ezzel tovább jutott az országos döntőbe.

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának egyaránt!
Felkészítő: Farkas Tünde

 

Megyei fizika verseny

Versenyek

Szakközépiskola 9. évf.:

  • 1. Aradi Róbert (Marton László)
  • 4. Gerencsér Krisztián (Tóthné Piriti Zsuzsanna)
  • 8. Cziráki Zsolt (Bali János)
  • 11. Németh Ádám (Bali János)

Szakközépiskola 11. évf.:

  • 4. Kósa Patrik (Péterváriné Kiss Sarolta)
  • 5. Tóth László (Tóthné Piriti Zsuzsanna)

Szakiskola 10. évf.:

  • 2. Balassa Benjámin (Egerváriné Papp Eleonóra)
  • 2. Krizsánkó Kristóf (Bali János)
  • 7. Kádár Dániel (Egerváriné Papp Eleonóra)
  • 7. Horváth László (Bali János)
  • 10. Filó Martin (Bali János)
  • 13. Babati Balázs (Egerváriné Papp Eleonóra)

Gratulálunk a szép eredményekért!

 

 

Tájékoztató a 2014. évi tankönyvrendelésről

Hírek

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy megjelent Az EMMI Köznevelésért Felelős Államtitkárságának tájékoztatója a 2014. évi tankönyvrendelésről és -terjesztésről.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a hivatalos tankönyvlista még nem jelent meg, ez kizárólag tájékoztató anyag.

A RÉSZLETEKET ITT OLVASHATJÁK

A tájékoztató anyag innen letölthető

 

DÖk nap 2014. április 16.

Diákönkormányzat - DÖK események

DÖK nap 20142014. április 16. (szerda) tanítás nélküli nap az alábbi programokkal:

800 Program kezdése: megjelenés a kézilabda pályánál. Ajánlott a sportos öltözék!

 Előzetes egyeztetés után az alábbi lehetőség közül választhatnak a tanulók:

 

  • Sakk (Szikora Pál)dok 2014
  • Fekvenyomó verseny és Kettlebell  (Horváth Zsolt)
  • Foci (Imrey Szabolcs)
  • Pingpong (Fónagy László)
  • Osztályok versenye állomásokon. (Osztályfőnökök kíséretében)
  • LEG… LEG… LEG a cseriben!

    Szeretnénk megválasztani a…

    • Legszigorúbb tanárt
    • Legszigorúbb tanárnőt
    • Leghumorosabb tanárt
    • Leghumorosabb tanárnőt
    • Legjobban szerethető tanárt
    • Legjobban szerethető tanárnőt
    • Legcikisebb dolgot a cseriben
    • Legstréberebb osztályt (saját osztályra nem lehet szavazni)
    • Leggyengébbnek tartott osztály (saját osztályra nem lehet szavazni)
    Orbán Veronika (DÖK elnök) és Nyakas Tamás (DÖK képviselő) keresi fel majd az osztályokat. (A 18 osztály minden egyes tanulója szavazni fog külön-külön.)

Eredményhirdetés és a díjak átadása: 12:15 „B” épület előtti tér

Kérdés esetén a következő személyekhez lehet fordulni:
Farkas Zsuzsanna tanárnő, Orbán Veronika 12.B

Jó szórakozást mindenkinek!

 

Felvételi hírek 8. osztályosoknak

Hírek - Friss hírek

A felvételi jelentkezési lapok feldolgozása megtörtént, a telefonon vagy személyesen érdeklődőket március elejétől folyamatosan tájékoztatjuk, illetve hasznos tanácsokkal látjuk el az esetleges módosításokkal kapcsolatban.
A legfontosabb információkat szeretnénk röviden összefoglalni.

TÁJÉKOZTATÓ INNEN LETÖLTHETŐ

FELVÉTELI RANGSOR

 

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Április 23. (szerda)


Rövidített órák az alábbiak szerint:
1. óra: 07.15-07.50
2. óra: 08.05-08.40
3. óra: 08.50-09.25
4. óra: 09.35-10.10
5. óra: 10.20-10.55
6. óra: 11.05-11.40
7. óra: 11.50-12.25
8. óra: 12.35-13.10

13.30-kor értekezlet.

Eseménynaptár
Előző hónap április 2014 Következő hónap
H K Sz Cs P Szo V
week 14 1 2 3 4 5 6
week 15 7 8 9 10 11 12 13
week 16 14 15 16 17 18 19 20
week 17 21 22 23 24 25 26 27
week 18 28 29 30
Csengetési rend
1 0715 0800
2 0805 0850
3 0900 0945
4 0955 1040
5 1050 1135
6 1150 1235
7 1250 1335
8 1340 1425
9 1435 1520

tamop-2-2-5-b

Galéria

Ökoiskola

Iskolánk a Kanizsa TISZK alapítótagja
Kanizsa TISZK

Ki olvas minket
Oldalainkat 38 vendég böngészi