NAGYKANIZSAI SZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium

 

Szakképesítés (végzettség)

 
 
Péterváriné Kiss Sarolta igazgató matematika (egyetem), fizika (főiskola), pedagógia (egyetem)  
Marton László igh. fizika (egyetem), informatika (egyetem), matematika (főiskola)   
Mártonné Szalai Katalin igh. német (egyetem), német nemzetiségi (egyetem), orosz (főiskola)  
Fullér-Kovács Krisztina igh. (GYES)
német (egyetem), földrajz (egyetem)  
Törökné Mihályfi Izabella gyakorlati okt. vezető műszaki szakoktató (főiskola), szakvizsgázott pedagógus pályaorientáció szakterületen  
 
Andrasek Fruzsina okleveles némettanár, okleveles spanyoltanár  
Angyalosi András villamosmérnök, mérnök-tanár   
Benczesné Markó Eszter Éva német (egyetem), angol (egyetem), közgazdász gazdaságdiplomácia nemzetközi menedzsment szakon (egyetem)  
Benczik Ferenc gépészmérnök (főiskola)  
Czippán Balázs testnevelés, földrajz (egyetem)  
Dr. Budaváriné Lakner Zsuzsanna nyelv- és beszédfejlesztő tanár (egyetem), könyvtár (főiskola), ének-zene spec. koll. (főiskola)  
Dara István gépészmérnök  
Dóber Valéria magyar nyelv és irodalom (egyetem), népművelés (főiskola), pszichológus  
Egerváriné Papp Eleonóra matematika (egyetem), fizika (egyetem)  
Faludi Zoltán angol (egyetem), történelem (főiskola), orosz (főiskola)   
Faluhelyi Adrienn német (egyetem), angol (egyetem)  
Farkas Tünde történelem (egyetem), filozófia (egyetem), orosz (egyetem)  
Farkas Zsuzsanna biológia-kémia-magyar (egyetem)  
Fónagy László testnevelés (egyetem), biológia (egyetem), közgazdaságtan (főiskola)  
Fuksz Csaba történelem (egyetem), földrajz (egyetem)  
Gábris Jácint informatika (egyetem), számítástechnika (főiskola), könyvtár (főiskola), rendszerinformatikus és információbróker (főiskolai szakirányú végzettség),
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető (mesterfokozatra épülő végzettség), minősített pályázati- és projektmenedzser,
minősített tehetséggondozó pedagógus (alapvégzettségre épülő, felsőszintű szakmódszertan), CISCO CCNA1-2 oktató
 
Godena Ildikó magyar nyelv és irodalom (egyetem), politológia (egyetem)  
Horváth Beatrix gyógypedagógus - tanulásban akadályozottak és pszichopedagógia szakos gyógypedagógus tanár (főiskola), okleveles gyógypedagógus (egyetem), mentorpedagógus szakvizsga  
Horváth Zsolt testnevelés (egyetem)  
Kálovics József magyar nyelv és irodalom (egyetem), orosz (egyetem), földrajz (főiskola)  
Kálovicsné Korsós Edit magyar-orosz (főiskola), tanító (főiskola)
Kertész György Gépi forgácsoló (Mester oklevél)  
Kondákor Attila gépészmérnök   
Kovács Attila villamosmérnök, mérnök-tanár   
Kránicz Zsolt gépészmérnök, mérnök-tanár   
Lenner Tamás testnevelő-edző (főiskola)
Lóránt Zsolt matematika (egyetem), technika (főiskola), közgazdász (egyetem)
Miklós Csaba matematika (egyetem), informatika (egyetem), szakvizsgázott pedagógus vizsgaelnöki és szakértői specializáció
Molnár Ferenc    
Nagy László gépészmérnök, mérnök-tanár  
Némethné Gyöngy Gabriella magyar nyelv és irodalom (egyetem), művelődésszervező és történelem (főiskola)  
Paksa Zsuzsanna angol (egyetem), magyar nyelv és irodalom (főiskola), orosz (főiskola)  
Pál Marcell villamosmérnök (főiskola)
Pálfi Tamás gépészmérnök  
Pálmainé Bangó Zsuzsanna  matematika (egyetem), történelem (egyetem)  
Septei Eszter német (egyetem), angol (egyetem)  
Szabó-Thomka Hanna földrajz (egyetem), testnevelés (egyetem)  
Szermek Zoltán matematika (egyetem), fizika (egyetem), szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető, számítástechnikai programozó  
Takács Attila matematika (egyetem), fizika (főiskola), informatika (egyetem)  
Tanczenberger Szilvia informatika (egyetem), matematika (egyetem), német (főiskola), informatikus mérnök (főiskola), rendszerinformatikus  
Tóth József okleveles villamos üzemmérnök
Török Miklós okleveles villamosmérnök  
Zalavári Csaba villamosmérnök (főiskola)  
Zsiga Brigitta szociálpedagógus (főiskola), pedagógia szakos bölcsész és tanár (egyetem), szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető  
     
    

 Kollégium dolgozói

 
NEVELŐK    
Balogh Zoltán
Kollégiumi intézményegység-vezető  
Tóth Rita Kollégiumi nevelő  
Olasz Attila Kollégiumi nevelő
Erhetics Endre Pedagógiai asszisztens  
Kismárton Zita Pedagógiai asszisztens  
Pálvölgyi László Pedagógiai asszisztens   
Zsiga-Rabb Eszter Pedagógiai asszisztens   
   
KOLLÉGIUMI ÁPOLÓNŐ
   
Molnárné Veres Mária    
  

Az oktatási, nevelési munkát közvetlenül segítők:

Farkasné Baksa Anita iskolatitkár  
Rézné Illés Beáta iskolatitkár  
Korpavári Bence laboráns  
Virovecz Ildikó védőnő  
  

Technikai dolgozók:  

Proszenyákné Svélecz Anikó gazdasági és műszaki ügyintéző, gondnok  
Bertók Ágnes munkaügyi ügyintéző  
Horváth Eszter gazdasági ügyintéző (GYES)  
Piroska Sándorné gazdasági ügyintéző  
Zsoldos Tamás oktatástechnikus  
Czupi Jenő karbantartó  
Gunyhó Ferenc karbantartó  
Bécsi Tamásné takarító  
Dóbék Júlianna takarító  
Figler Ferencné takarító  
Juhász Mária takarító  
Kele Zoltánné takarító  
Kovács Józsefné takarító  
Németh Bernadett takarító  
Mátyásné Vörös Zsuzsanna takarító  
Nagy Tímea takarító  
Berta György Tamás kollégiumi portás