Iskolánkban tanító pedagógusok:

Szakképesítés (végzettség)

Fogadóórája
(csengetési rend szerint)

Nap Óra
user Péterváriné Kiss Sarolta igazgató matematika (egyetem), fizika (főiskola), pedagógia (egyetem)    
avatar f Marton László igh. fizika (egyetem), informatika (egyetem), matematika (főiskola)     
user Fullér-Kovács Krisztina igh. német (egyetem), földrajz (egyetem)    
user Törökné Mihályfi Izabella gyakorlati okt. vezető műszaki szakoktató (főiskola)    
 
user Andrasek Fruzsina okleveles némettanár, okleveles spanyoltanár    
avatar f Angyalosi András villamosmérnök, mérnök-tanár     
user Balogh Ágota könyvtár (főiskola), okleveles könyvtárpedagógia-tanár (egyetem MA), okleveles informatikus könyvtáros (egyetem MsC)    
avatar f Becze András  okleveles gépészmérnök (főiskola), okleveles járműmérnök MSc (egyetem)    
user Benczesné Markó Eszter Éva német (egyetem), angol (egyetem), közgazdász gazdaságdiplomácia nemzetközi menedzsment szakon (egyetem)    
avatar f Benczik Ferenc gépészmérnök (főiskola)    
avatar f Czippán Balázs testnevelés, földrajz (egyetem)    
user Dr. Budaváriné Lakner Zsuzsanna nyelv- és beszédfejlesztő tanár (egyetem), könyvtár (főiskola), ének-zene spec. koll. (főiskola)    
avatar f Dara István gépészmérnök    
user Dóber Valéria magyar nyelv és irodalom (egyetem), népművelés (főiskola), pszichológus    
user Egerváriné Papp Eleonóra matematika (egyetem), fizika (egyetem)    
avatar f Faludi Zoltán angol (egyetem), történelem (főiskola), orosz (főiskola)     
user Faluhelyi Adrienn német (egyetem), angol (egyetem)    
user Farkas Tünde történelem (egyetem), filozófia (egyetem), orosz (egyetem)    
user Farkas Zsuzsanna      
avatar f Fónagy László testnevelés (egyetem), biológia (egyetem), közgazdaságtan (főiskola)    
avatar f Fuksz Csaba történelem (egyetem), földrajz (egyetem)    
avatar f Gábris Jácint informatika (egyetem), számítástechnika (főiskola), könyvtár (főiskola), rendszerinformatikus és információbróker (főiskolai szakirányú végzettség),
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető (mesterfokozatra épülő végzettség), minősített pályázati- és projektmenedzser,
minősített tehetséggondozó pedagógus (alapvégzettségre épülő, felsőszintű szakmódszertan), CISCO CCNA1-2 oktató
   
user Godena Ildikó magyar nyelv és irodalom (egyetem), politológia (egyetem)    
user Horváth Beatrix gyógypedagógus - tanulásban akadályozottak és pszichopedagógia szakos gyógypedagógus tanár (főiskola), okleveles gyógypedagógus (egyetem), mentorpedagógus szakvizsga    
avatar f Horváth Zsolt testnevelés (egyetem)    
avatar f Kálovics József magyar nyelv és irodalom (egyetem), orosz (egyetem), földrajz (főiskola)    
avatar f Kanász Ferenc műszaki szakoktató (főiskola), történelem (főiskola)    
avatar f Kertész György Gépi forgácsoló (Mester oklevél)    
avatar f Kondákor Attila gépészmérnök     
avatar f Kovács Attila villamosmérnök, mérnök-tanár     
avatar f Kránicz Zsolt gépészmérnök, mérnök-tanár     
user Mártonné Szalai Katalin német (egyetem), német nemzetiségi (egyetem), orosz (főiskola)    
avatar f Molnár Ferenc      
avatar f Nagy László gépészmérnök, mérnök-tanár    
user Némethné Gyöngy Gabriella magyar nyelv és irodalom (egyetem), művelődésszervező és történelem (főiskola)    
user Paksa Zsuzsanna angol (egyetem), magyar nyelv és irodalom (főiskola), orosz (főiskola)    
avatar f Pálfi Tamás gépészmérnök    
user Pálmainé Bangó Zsuzsanna  matematika (egyetem), történelem (egyetem)    
user Septei Eszter német (egyetem), angol (egyetem)    
user Szabó-Thomka Hanna földrajz (egyetem), testnevelés (egyetem)    
avatar f Szántó Gábor magyar nyelv és irodalom (egyetem), mérés-értékelés szakos tanár (egyetem), informatika (főiskola), mentorpedagógus szakvizsga     
avatar f Szermek Zoltán matematika (egyetem), fizika (egyetem), szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető, számítástechnikai programozó    
avatar f Takács Attila matematika (egyetem), fizika (főiskola), informatika (egyetem)    
user Tanczenberger Szilvia informatika (egyetem), matematika (egyetem), német (főiskola), informatikus mérnök (főiskola), rendszerinformatikus    
avatar f Tóth László műszaki tanár, automatizálási üzemmérnök    
avatar f Török Miklós okl. villamosmérnök    
avatar f Tukacs Attila okl. villamosmérnök, okl. mérnök-tanár    
 avatar f Zalavári Csaba  villamosmérnök (főiskola)    
         
         
    
  Nagy Gábor Kollégiumi intézményegység vezető    
  Balogh Zoltán Kollégiumi nevelő    
  Bálint Zsuzsanna Kollégiumi nevelő    
  Erhetics Endre Kollégiumi nevelő    
  Olasz Attila Kollégiumi nevelő    
  Sánta Aliz Kollégiumi nevelő    
  Tóth Rita Kollégiumi nevelő    
  Molnárné Veres Mária Kollégiumi ápolónő    
  

Az oktatási, nevelési munkát közvetlenül segítők:

  Farkasné Baksa Anita iskolatitkár    
  Rézné Illés Beáta iskolatitkár    
  Korpavári Bence laboráns    
  Virovecz Ildikó védőnő    
  

Technikai dolgozók:  

  Proszenyákné Svélecz Anikó gazdasági és műszaki ügyintéző, gondnok    
  Bertók Ágnes munkaügyi ügyintéző    
  Horváth Eszter gazdasági ügyintéző    
  Zsoldos Tamás oktatástechnikus    
  Czupi Jenő karbantartó    
  Gunyhó Ferenc karbantartó    
  Bécsi Tamásné takarító    
  Dóbék Júlianna takarító    
  Figler Ferencné takarító    
  Juhász Mária takarító    
  Kele Zoltánné takarító    
  Kovács Józsefné takarító    
  Kütsön Andrásné takarító    
  Mátyásné Vörös Zsuzsanna takarító    
  Nagy Tímea takarító    
  Berta György Tamás kollégiumi portás